Четвер, 21 вересня

Під Києвом в магазині розгорівся скандал через покупця з лисицею

Чоловіка звинуватили в тому, що у нього не було документів на тварину.

В Ірпені співробітники муніципального формування затримали чоловіка з лисицею в центральному магазині.

Як повідомляє джерело, конфлікт дійшов до такої стадії, що в нього довелося втрутитися небайдужим городянам.

Під Києвом в магазині розгорівся скандал через покупця з лисицею

Під Києвом в магазині розгорівся скандал через покупця з лисицею

Чоловіка звинуватили в тому, що він ходив з лисом, був п’яний і не мав при собі документів на тварину, які від нього вимагали пред’явити. Співробітники муніципального формування хотіли під примусом його привести в приміщення Ірпінської міської ради, куди збиралися викликати поліцію, погрожуючи конфіскацією тварини.

Чоловік і його лис виявилися добре відомими в місті, вони часто з’являються в громадських місцях, і раніше до сих пір не мали суттєвих проблем з пересуванням.

“Я бачила його якось в районі паспортного столу. Він сказав, що тварина домашня, як собака живе. Лисиця дуже хороша, дала погладити”, – розповідає місцева мешканка Наталія Малуха.

“Чоловік з цією твариною регулярно ходить пити каву в одне з кафе. Лисиця спокійна абсолютно, домашня”, – пише Olena Grazhdan в коментарях до обговорення конфлікту.

Як ми писали раніше, лісові мешканці вже давно є сусідами з людьми у великих містах. Знайти в київському дворі вгодованого їжачка або майже ручну білку в парку, забираючи з рук горіхи – вже давно не новина. Солов’ї, дрозди і шпаки теж давно прижилися в столиці, а бобри – часті мешканці міських водойм“Вони жили в Києві навіть в районі Московського моста. Коли я працював водолазом, там були хатки. У дитинстві бачив з в районі Лісового кладовища”, – розповів “Сегодня” біолог-консультант зоопарку “Межигір’я” Сергій Григор’єв.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.