Під Києвом маніяк нападав на жінок серед білого дня. Жертв просять зголоситися

642

Поліцейські затримали підозрюваного в нападі на жінок в Коцюбинському.

Під Києвом, в смт. Коцюбинське, серед білого дня орудував маніяк, який нападав на жінок. Про це повідомляє «Сегодня».

Жителі Коцюбинського були дуже стурбовані нападами на жінок. За словами місцевих жителів, маніяк здійснював напади посеред білого дня.

«Це триває вже місяць. За цей час були здійснені напади на 10 жінок різного віку. Одну жертву збоченець спробував згвалтувати в туалеті на місцевому вокзалі, але на крик дівчини збіглися люди, і її врятували. Іншу затягнув в кущі, але дівчині також пощастило – її врятував перехожий », – розповіла місцева мешканка на ім’я Галина.

Однак в поліції Київської області факти нападів журналістам не підтвердили.

«У нас немає інформації, що по місту бігає маніяк і масово нападає на жінок», – повідомили правоохоронці.

Пізніше мешканки Коцюбинського звернулися в поліцію і надали детальні прикмети маніяка. Завдяки цьому правоохоронцям вдалося встановити особу зловмисника та затримати його. Про це розповіли в прес-службі поліції Київської області.

Підозрюваним у нападах на жінок виявився 25-річний раніше судимий уродженець Черкаської області. У 2013 році він був засуджений судом до семи років позбавлення волі за розбійний напад. У 2016 році він перебував у Ірпінському виправному центрі, де мав право вільно пересуватися.

«Поліція звертається до всіх, хто постраждав від нападів на вулицях с. Коцюбинське, з відповідною заявою звернутися до найближчого відділення поліції або зателефонувати по спецлінії 102 », – йдеться в повідомленні.