Під Києвом через розсіяного водія вибухнула заправка (відео)

482

Водій невдало заправив автомобіль і влаштував вибух на АЗС.

На трасі Київ — Житомир через забудькуватого водія вибухнула автозаправна станція БРСМ. Відео інциденту було опубліковано на сторінці dtp.kiev.ua в Facebook.

Повідомляється, що на АЗС в цей час проходила перезміна, тому водій вирішив самостійно заправити своє авто. Але після того, як автомобіль був заправлений, чоловік забув вийняти шланг з горловини паливного бака і почав їхати. В результаті колонка, до якої був прикріплений шланг, злетіла з кріплень і впала. Це спричинило витік газу. Через кілька хвилин на АЗС стався потужний вибух.

Завдяки системі протипожежної безпеки вогонь був погашений за 11 хвилин. Водій, через якого стався вибух, втік з місця події.

Поліція не буде відкривати кримінальне провадження за фактом вибуху на заправці БРСМ. Про це повідомляє УНН з посиланням на Нацполіцію.

«Провадження відкриватися не буде. Чоловік вирішив заправити свій автомобіль власноруч, але забув висмикнути пістолет з горловини бака і рушив. Колонка завалилася, сталася пожежа. Жертв і потерпілих немає, тому справи не буде. Такий випадок стався…», — сказали у поліції.