Оператор lifecell істотно підвищить тарифи

359

Вартість тарифних планів зросте на 33-75%.

Оператор lifecell повідомив абонентам, що з 12 грудня підвищуються тарифи на мобільний зв’язок. Зміни торкнуться більше половини тарифних планів. Про це повідомляє LIGA.net, посилаючись на прес-службу оператора.

Так, вартість найбільш популярного тарифу «Лайфхак» виросте з 99 грн до 175 грн, тарифу «Лайфхак Плюс» – зі 149 грн до 225 грн. В цілому зростання тарифів складе від 33% до 75% на різних тарифних планах.

«В основному це буде зростання на 25-30 грн. І тільки в деяких – від 40 до 75 грн », – відзначають в компанії.

В цілому в lifecell не бачать проблем в зростанні тарифів. У відповідь на обурення абонентів оператор заявляє, що якщо вони не зможуть платити, можуть перейти на більш дешевий тариф. Безкоштовно зробити це можна буде до 31 січня 2019 року. Після цієї дати вартість переходу на інший тариф складе 50 грн. Також абоненти можуть скористатися тарифом-конструктором, в якому можна вибрати необхідні послуги по кишені.

«Lifecell пропонує різні тарифи за ціною і наповненням, що враховують профіль абонента. Хочемо зазначити, що в споживчому кошику витрати на мобільний зв’язок продовжують залишатися дуже низькими в порівнянні з іншими витратами, зокрема, громадський транспорт, продукти харчування, комунальні платежі, бензин і т.д », – заявили в компанії.

У коментарях на сторінці lifecell в Facebook представники оператора пояснюють незадоволеним підвищенням тарифів абонентам, що такі заходи пов’язані «з економічною ситуацією в країні»