Ольга Фреймут «атакувала» волонтера під час зйомок програми

342

Скандальна телеведуча Ольга Фреймут накинулася  на волонтера під час зйомок передачі.

Волонтер Євгенія Завалій під час зйомок програми про сучасну українську літературу була «атакована» скандальною телеведучою Ольгою Фреймут. Про це дівчина розповіла на своїй сторінці в Facebook.

Історія почалася з того, що одеський волонтер Євгенія Завалій, яка веде блог «Примірники» і популяризує українську літературу, 10 тижнів тому написала коментар з приводу книги Ольги Фреймут під постом журналіста Романа Шрайка.

«Я написала коментар. Шрайк – політичний оглядач, я за освітою – політолог. Якби мій коментар був хейтерским, то я б написала: “Оля – конченая”. Але я стурбована результатами майбутніх виборів і цінностями сучасного українського суспільства. Адже люди, які вірять, що написане в книзі Олі – це нормально, наприклад, що справжня жінка не може їсти часник або ходити в туалет, а плакати можна тільки при чоловіках, які можуть щось за це дати і т.д., є виборцями з досить низьким політичним і соціальним інтелектом. Більш того, вважаю, що книга погано впливає на дівчат-підлітків, підштовхує їх до анорексії », – розповіла Євгенія і додала, що тут же забула про написані нею коментарі.

Днями волонтерку запросили на «Новий канал» для зйомок програми «Абзац». Під час запису передачі Євгенія розповідала про проект «Примірники», книги Ліни Костенко і  Сергія Жадана, як раптом їй в руки дали книжку Ольги Фреймут і попросили озвучити думку з приводу цього «бестселера». Дівчина сказала, що не стала б рекомендувати книгу скандальної телеведучої. В той момент в студію увірвалася сама автор з чотирма операторами і накинулася на Євгенію з відкритими обіймами.

«Повірте, це нелегко – перейти з Жадана на Фреймут відразу. Я чесно почала розповідати, чому “Примірники” не рекомендували б цю книгу. І раптом зайшла Оля з чотирма телеоператорами, які почали над нами сміятися. А Оля показала мій коммент і сказала, що вона любить всіх Хейтерів, і полізла обніматися. Якщо чесно, ця хвилина – це жахливе відчуття приниження, я насправді на якийсь момент відчула себе на місці прем’єр-міністра з серіалу “Чорне дзеркало”, коли його шантажем змусили в прямому ефірі займатися сексом зі свинею, так противно це все було. Однак я сказала Олі, що думаю про її книгу, вона ще намагалася надіти мені свою кепку. Я не знаю, про які стандарти телебачення можна тут говорити. Шантаж, обман, приниження, психічні розлади, і насправді це все було дуже смішно », – написала волонтер.

На закінчення своєї розповіді Євгенія додала, що хоче, щоб люди ще раз подумали про відповідальність перед суспільством за той продукт, який сьогодні пропонують українським телеглядачам.