OldCarLand: в Києві пройде великий фестиваль ретротехніки

676
OldCarLand

З 27 квітня по 1 травня на території Державного музею авіації буде проходити фестиваль ретротехніки OldCarLand. Про це повідомляють його організатори.

На фестиваль привезуть понад 1000 одиниць техніки з різних областей України, а також з Польщі, Естонії, Литви, Білорусі та інших країн. Це легкові автомобілі, вантажівки, автобуси, мото- і велотехніка. Найстаршим машинам фестивалю понад 90 років, а багато які з них збереглися в єдиному екземплярі.

Вперше на OldCarLand представлять масштабну експозицію спортивних машин, які здобували перемоги в гонках 30-40 років тому. Крім того, фестиваль відвідає легенда автоспорту литовець Стасис Брундза, який десять разів ставав чемпіоном Радянського Союзу в ралі, виграв ралі «Тур Європи» в 1974 році і тричі перемагав на фінському етапі чемпіонату світу в групі 2 1980-1982 років.

Також вперше на OldCarLand представлять клубні автобуси відомих українських футбольних команд. Крім того, можна буде побачити старовинні та рідкісні ЛАЗи, іншу радянську, французьку і угорську пасажирську техніку різних років випуску.

OldCarLand

Міністерство оборони привезе на фестиваль танки часів Другої світової війни і сучасну вітчизняну техніку. Також покажуть машини, які США надали нашій армії в 1990-х роках.

На Old Car Land традиційно працюватимуть фудкорти, розважальні дитячі сектори, виступатимуть музичні групи, проходитимуть змагання та майстер-класи.

Фестиваль працюватиме щодня з 09:00 до 20:00 на території Державного музею авіації за адресою вул. Медова, 1. Вартість вхідного квитка – 120 грн.

OldCarLand

Квитки зі знижкою 25% вже можна купити в касах Музею авіації і в «Кофейбус» (метро Шулявська, біля танка).