Оголошення станцій метро можуть звучати голосом Подерев’янського

393

На сайті Київради з’явилася петиція, автор якої хоче запропонувати художнику Лесю Подерев’янський озвучити оголошення станцій метро.

Житель столиці Антон Мялкін пропонує попросити українського художника Леся Подерв’янського озвучити оголошення станцій метро в столичному метрополітені. Така петиція була опублікована на сайті Київради.

Йдеться про озвучення Подерев’янським тільки оголошень станцій київського метро. І тільки в разі, якщо він погодитися на це.

«Пропоную увічнити незабутній голос художника шляхом озвучування станцій метро. Якщо, звичайно, він погодиться. Можна навіть іноді “пасхалка” запускати, типу: “Станція Гідропарк, сто чортів жабі в цицьки”, або “Що стоїш як Ісусік, станція Героїв Дніпра, кінцева” », – йдеться в тексті петиції.

Лесь Подерев’янський – український художник, також відомий своїми сатиричними п’єсами. Почав писати перші п’єси в кінці 1970-х років. В даний час їх налічується більше 50. Участь у виставках бере з 1976 року. Його картини зберігаються в Національному художньому музеї та багатьох приватних колекціях України, Росії, Німеччини, США, Швеції.

В його сатиричних п’єсах часто присутня ненормативна лексика.