Новий український лоукостер SkyUp виконав перший рейс

913

Перший рейс авіакомпанія SkyUp виконала до Шарм-ель-Шейху.

Вчора, 21 травня, новий український лоукост-авіаперевізник SkyUp здійснив свій перший рейс.

Згідно онлайн-табло аеропорту «Київ» (Жуляни), рейс KUP5017, який виконується літаком Boeing 737-800 з реєстраційним номером UR-SQA, о 7:27 вилетів в єгипетський Шарм-ель-Шейх. Ще один рейс авіакомпанії SkyUp в Шарм-ель-Шейх також був призначений на 21 травня. Виліт був запланований на 16:00.

У Мінінфраструктури заявили, що вже в цьому році SkyUp буде здійснювати чартерні рейси з Києва, Харкова, Львова та Одеси в 16 напрямках: Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тирана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Перші внутрішні регулярні рейси планують запустити в кінці червня. На першому етапі це будуть перельоти між Києвом і Одесою, а також Харковом і Одесою. Міжнародні регулярні рейси в 2018 році плануються за напрямками Київ – Барселона, Київ – Дубаї, Київ – Ларнака.

Вартість всіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу і додаткових послуг. Вартість буде залежати від напрямку подорожі та часу придбання квитків. Наприклад, квиток на літак Київ – Одеса буде коштувати від 499 гривень в одну сторону.

Зараз флот авіакомпанії SkyUp складається з двох середньомагістральних суден типу Боїнг 737-800 NG на 189 місць 2013 року випуску. У 2018 році флот буде збільшено до п’яти літаків, а в 2019-у – до восьми.