Середа, 1 лютого

Нічний штурм офісу Зеленського: стали відомі подробиці події

Стали відомі подробиці штурму офісу Зеленського в центрі Києва.

З’явилися подробиці штурму офісу в центрі Києва, який нібито належить кандидату в президенти і відомому коміку Володимиру Зеленському.

Про це повідомляє «Телеканал 24».

За словами одного із співробітників фірми, офіс якої штурмували, власниками офісу є дружина Володимира Зеленського Олена і один з продюсерів «95 Кварталу» Сергій Шефір.

«Цей офіс спірний, справа в судах, але Зеленський спільно з національною поліцією його штурмують. За документами, приміщення належить дружині Зеленського і Сергію  Шефіру »- зазначив чоловік.

Також він розповів, що «існує таке собі товариство, яке має першочергове право покупки офісу, його інтереси порушили, і тепер компанія судиться в Печерському суді». Незважаючи на цей факт, Зеленський нібито не став чекати рішення суду, «уклав договір з нацполіцією, договір оренди і, вирізавши замки, заїхав» в приміщення.

У п’ятницю, 11 січня, вся конфліктна ситуація почалося близько 10:00 ранку. Ситуація заспокоїлася близько 19:00 години вечора. Поліція поїхала, а активісти з обох сторін розійшлися.

Представники компанії, яка орендувала офіс, написали відповідні заяви в поліцію і прокуратуру. У понеділок, 14 січня, вони планують подавати заяву в суд.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.