Вівторок, 28 березня

Nextbike закрив станції велопрокату на Троєщині через часті крадіжки

Саме на Троєщині велосипеди Nextbike крадуть та нівечать найчастіше.

Сервіс велопрокату Nextbike, який не так давно почав свою роботу в столиці, тимчасово закриває свої станції на Троєщині. Причина — високий рівень вандалізму та часті спроби крадіжок велосипедів. Про це заявили у прес-службі Nextbike.

Відтак, зараз не працюють станції на проспекті Ватутіна та біля Деснянського ЦНАП на проспекті Маяковського.

У сервісі перепросили у користувачів за незручність та пообіцяли розглянути варіанти розміщення своїх станцій прокату під потреби приватних компаній та установ.

Засновник київського Nextbike Олексій Кушка на своїй сторінці у Facebook написав про одну з останніх спроб вкрасти велосипед.

«Велосипед пронесли на плечах замкненим більше ніж 400 метрів від станції. Велосипед в такому випадку подає звуковий сигнал. Його чутно. Крали з парковки серед білого дня. Близько 16:30 у вихідний день. Поруч багато людей. Добре, що був свідомий свідок, який їхав на машині поруч і викликав поліцію», — розповів він.

На запитання, навіщо він це зробив, злодій відповів, що «хотів взяти собі, щоб їздити». Той факт, що велосипед вже комусь належить, його не бентежив.

«Люди добрі, бачите правопорушення: хтось ламає, відкручує, б’є, або краде — дзвоніть 102. Патрульна поліція працює. На кожен випадок правопорушення має бути реакція не тільки поліції, а і громадян. Інакше ми не зможемо побудувати нормальну державу, де безпечно жити», — звернувся до киян Кушка.

Він додав, що Троєщина є лідером сумної статистики, тому в Nextbike поки що вирішили не обслуговувати цей район. Адже ремонт і відновлення велосипедів обходиться занадто дорого.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.