Вівторок, 31 січня

Нацрада “відчитала” телеканал «Інтер» за ролик до 9 травня (відео)

Національна рада прокоментувала ситуацію зі скандальним роликом телеканалу «Інтер» з концерту до Дня Перемоги.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення прокоментувала ситуацію зі скандальним відеороликом телеканалу «Інтер» до 9 травня, в якому ведучий заявив, що вулиці українських міст «називають іменами фашистських злочинців». Про це повідомляє прес-служба Нацради.

У Національній раді закликали телемовників відповідально ставитися до наповнення передач, не розколювати суспільство, а також убезпечити аудиторію від мови ворожнечі і ненависті, говорити толерантно і з повагою до всіх співгромадян.

«Чергова маніпуляція і танці на ранах суспільства, якими, як правило, є старозавітні концерти на кшталт” Блакитного вогника “, не є ні свободою слова, ні точкою зору, а є діями, які спрямовані на розкол суспільства, спробою чергової атаки в інформаційній війні, використанням людей в якості матеріалу для пропаганди, а тим більше літніх людей, чиї життя заслуговують на повагу », – підкреслили в Нацраді.

Напередодні телеканал «Інтер» розмістив відеоролик з уривком з передсвяткового концерту до Дня Перемоги. Ведучий телеканалу Андрій Доманський виголошує промову, в якій заявляє, що вулиці українських міст називають на честь «фашистських злочинців», а їх портрети безкарно проносять по вулицях столиці під час факельної ходи.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.