Субота, 23 вересня

НАБУ оголосило в розшук депутата Київради

Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук депутата Київської міської ради Владислава Трубіцина, обвинуваченого в одержанні хабарів в особливо великих розмірах.

Відповідну інформацію про розшук НАБУ опублікувало на своєму сайті сьогодні, 13 липня.

«НАБУ розшукує обвинуваченого в одержанні службовою особою неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб», — сказано в оголошенні.

9 лютого ц.р. детективи НАБУ затримали Трубіцина та ще 5-х підозрюваних на отриманні першої частини хабаря в розмірі 1,26 млн гривень. Крім депутата, в справі фігурують в.о. директора КП «Міський магазин» Аман Моламов із заступником Олексієм Непряхіним, заступник директора КП «Київська спадщина» Дмитро Ковальчук, помічник депутата Артем Білинський і наближена до депутата особа Ілля Ліф. Їм оголосили підозри за ч. 4 ст. 368 КК України — одержання неправомірної вигоди.

За версією слідства, фігуранти організували схему отримання хабарів за перемоги на тендерах на право встановлення кіосків-«купав» та їхнє подальше «безпроблемне» використання. Ішлося про 7 локацій у Дарницькому, Дніпровському та Шевченківському районах Києва. Свої «послуги» учасники схеми оцінили у 1,39 млн грн.

Читайте також:

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.