Середа, 22 березня

На Володимирській гірці з киян «збирають данину» (фото)

Відвідувачів парку на Володимирській гірці зустрічає пухнастий працівник, який перевіряє кишені і сумки на предмет чогось смачненького.

Фотографії суворого рудого працівника, надіслані Аллою Бондаренко, були опубліковані на сторінці «Клуб корінного киянина» в Facebook, пише Наш Киев.

Білка, що мешкає в парку на Володимирській гірці, випрошує у відпочиваючих киян горішки, хліб, сухарики та іншу їжу. Судячи з фото, звір при цьому не соромиться перевіряти сумки відвідувачів.

На Володимирській гірці з киян «збирають данину» (фото)

«Якщо ви зібралися на Володимирську гірку, то врахуйте такий момент. Вас зустріне митний контроль, який збирає плату за прохід зі всіх гуляючих. Якщо ви самі не здогадалися, що потрібно оплачувати прогулянку, то працівники перевірять ваші кишені, сумку і т.д. Що підходить для оплати: сухарики (НЕ солоні), горіхи / фундук, яблука, морква, чорний хліб, гриби. Хоча їдять практично все. Готуйтеся грунтовно. Йти на Володимирську без нічого не варто, бо тільки розгнівите службовців. І ніяких красивих фото з ними не буде », – говориться в повідомленні.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.