На ВДНГ в Києві відзначать свято Масляної: вхід вільний

926
масляна київ вднг

На 17 і 18 лютого в Києві на ВДНГ заплановані масові гуляння на честь проводів зими за участю українських зірок: Ольги Полякової, Віталька, Ірини Федишин та інших.

У пpoгpaмі святкування: традиційні народні гуляння, ігри, фаєр-шоу, виступи вyличниx артистів, пісні та хороводи від фoлькльopних колективів, карнавальна хода і спільне спалення опудала зими. Крім того, запланована великий масляний яpмaрок і парк атракціонів.

У заході візьмуть участь українські зірки Оля Полякова, Ірина Федишин, Солоха, Віталька, Артур Бос, групи “Селфі” і “Цвіт Кульбаби”.

“Любителів смачно поїсти на ВДНГ чекає святкова трапеза! Для дітей тут приготують яскраві різнокольорові млинці, а для їх батьків – млинці з різноманітними начинками: баварськими ковбасками, сиром, фруктами, червоною ікрою, рибою, сирним соусом, зеленню, вегетаріанські овочеві млинці, а також всілякі солодкі млинці. Зігрітися гості свята зможуть в зоні проведення “Наливка-фест”. Тут можна буде продегустувати безліч смачних настоянок від українських виробників, поповнити колекцію незвичайних фото для Instagram і взяти участь розіграші призів і тематичних розвагах – наприклад, в шаховому турнірі “П’яні шашки”, – повідомляють організатори.

Гуляння розпочнуться 17 лютого і триватимуть все вихідні. Вхід на територію ВДНГ вільний.