Середа, 31 травня

На столичному маршруті №150 більше не їздитимуть старі «Богдани»

Департамент транспортної інфраструктури ініціював розірвання договору з перевізником, який працював на 150-му маршруті (Чоколівський бульвар – Милославська) в Києві. Причиною послужило те, що перевізник використовував на маршруті не ті автобуси, які обіцяв.

Змагаючись за цей маршрут, перевізник подав інформацію, що возитиме пасажирів на автобусах Volvo-7700, оснащених двигунами, що відповідають екологічним нормам Euro-5. Це й стало аргументом на користь того, щоб віддати маршрут саме йому.

Автобуси Volvo-7700

Очікувалось, що на маршруті №150 в Києві працюватимуть такі “красунчики”

Проте, провівши 4 травня перевірку роботи автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі, міжвідомча територіальна робоча група з питань функціонування ринку пасажирських автоперевезень встановила, що на маршруті №150 їздять не ті автобуси, які були заявлені на конкурсі, а «Богдани», двигуни яких відповідають екологічним нормам Euro-2 та Euro-3.

Натомість обіцяні автобуси Volvo-7700 перевізника працюють в Білій Церкві, з чого в департаменті транспортної інфраструктури зробили висновок, що даний перевізник не мав наміру обслуговувати автобусний маршрут в Києві заявленим рухомим складом.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.