На Подолі з’явилася бруківка з котами-екскурсоводами (фото)

448

Коти розкажуть про туристичні локації Києва.

На Анріївському узвозі з’явилася незвичайна бруківка. З її допомогою можна дізнатися про визначні пам’ятки цього історичного місця.

На кожній плитці зображений кіт та нанесений QR-код. Відсканувавши його, можна дізнатися цікаву інформацію про столичні туристичні об’єкти.

Реалізація проекту на Андріївському узвозі була анонсована в серпні начальником Управління туризму та промоцій КМДА Антоном Тараненком.

«Ми разом з компанією Vodafon плануємо на Андріївському узвозі вмонтувати спеціальну бруківку, на якій будуть зображені різні місця міста. Також будуть QR-коди, що дозволять отримати  детальну інформацію про цю локацію. Будемо сподіватися, що відкриємо їх 8 вересня на день Андріївського узвозу. Якщо ні — то це буде реалізовано протягом вересня», — сказав тоді Тараненко.

На сайті проекту зазначено, що до туристичного маршруту будуть входити 14 локацій: «Музей однієї вулиці», мурал «Відродження», театр «Колесо», Будинок-музей М. Булгакова, «Театр на Подолі», Замкова гора, житловий мікрорайон «Воздвиженський», Замок Річарда, найстаріший дерев’яний будинок Києва, Музей Івана Кавалерідзе, Алея художників, Андріївська церква, Старокиївська гора, «Місто Володимира».