На Печерську збирають допомогу постраждалим через вибухи в Чернігівській області

283

З району ураження евакуювали 12,5 тис. осіб.

У Печерській райдержадміністрації оголосили про збір гуманітарної допомоги для жителів Ічнянського та Прилуцького районів Чернігівської області, які постраждали через пожежу та вибухи на армійському складі боєприпасів під Ічнею.

Всіх небайдужих просять приєднатися до збору гуманітарного вантажу і підтримати постраждалих продуктами харчування, водою, теплими речами і засобами гігієни.

Також для ремонту постраждалих в результаті вибухів житлових будинків потрібні будівельні матеріали: шифер, руберойд, дерево, скло, цвяхи, шурупи, цемент, профнастил, монтажна піна тощо.

Пункт збору гуманітарної допомоги знаходиться в будівлі Печерської РДА. Контактний номер телефону: (050) 918-89-07 (Катерина).

Нагадаємо, що вночі 9 жовтня на території шостого арсеналу Міноборони біля смт Дружба під Ічнею в Чернігівській області почалася пожежа, яка призвела до серії вибухів в сховищах боєприпасів. Із зони ураження почали евакуювати людей, а також перекрили деякі траси державного значення і повітряний простір в радіусі 30 км. Міноборони і СБУ підозрюють, що пожежа виникла в результаті диверсії.

Станом на 16:00 з Ічні та 30 прилеглих населених пунктів в 16-кілометровій зоні евакуювали понад 12,5 тисяч осіб. Евакуаційні заходи ще тривають.

Зараз на території військового складу ще спостерігаються вибухи з різною інтенсивністю. Бійці ГСЧС загасили 5 пожеж за межами арсеналу, які виникли через попадання боєприпасів. Інформації про загиблих і постраждалих немає.