На Оболоні побудують парк з мостами і тунелем

248

У цьому році на Оболоні почнуть будувати парк «Почайна».

В Оболонському районі столиці в цьому році почнуть будівництво парку «Почайна». Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Парк облаштують на території близько 10 га вздовж річки Почайна до затоки Волковатої між проспектом Степана Бандери і вулицею Електриків. Проектно-кошторисну документацію розроблятимуть з урахуванням результатів конкурсу на кращу концепцію цього парку. Нагадаємо, що переможцем конкурсу став проект Валентина Уварова та Віталія Ткача, які представили поєднання парку з міськими територіями.

Для з’єднання з озером Йорданським і житловим масивом вони запропонували побудувати пішохідний міст над проспектом Бандери, а також придумали, як відновити річку Почайна і продумали експлуатацію парку в різні пори року.

Крім моста над проспектом Бандери, в парку також побудують тунель і підпірну стінку, встановлять малі архітектурні форми, пішохідні містки.

Замовником робіт є КП «Київський центр розвитку міського середовища». Воно повинно буде визначити генпідрядників, забезпечити розробку та затвердження проектної документації, подбати про оформлення права користування земельною ділянкою та дотримання законодавства при виконанні будівельних робіт.