Субота, 28 січня

На мосту Патона розгорнуть величезний прапор України

Учасники акції символічно з’єднають два береги Дніпра «живим ланцюгом».

У вівторок, 22 січня, в День соборності України, на мосту Патона відбудеться акція «Живий ланцюг соборності». Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

Учасники акції символічно об’єднають два береги Дніпра «живим ланцюгом». Колона з лівого берега, що символізує Українську Народну Республіку, і колона з правого берега, що символізує Західно-Українську Народну Республіку, рушать назустріч один одному по мосту Патона.

Організатори акції обіцяють багато цікавих активностей. Родзинкою стане 30-метровий прапор України, який розгорнуть учасники.

Всім бажаючим учасникам волонтери будуть розфарбовувати обличчя в кольори державного прапора. Після акції відбудеться конкурс з визначення трьох переможців з креативним і симпатичним малюнком на обличчі, яким будуть вручені призи.

«Акція є неполітичною, тому не допускається наявність ніякої партійної чи іншої символіки, тільки прапори України», – попередили організатори.

Збір учасників починається о 7:30 близько двох локацій: на лівому березі поблизу останньої перед мостом зупинки громадського транспорту і на правому березі біля колонади при вході на міст Патона (найближча до неї станція метро – «Дружби народів»).

О 8:00 колони рушать назустріч одна одній по північній пішохідній частині мосту Патона. Кожна колона буде нести свою частину 30-метрового прапора (синій або жовтий). Після об’єднання учасники акції спільно виконають гімн України, а також запалять свічки і вшанують пам’ять Героя України Сергія Нігояна , який був убитий 22 січня 2014 року, і всіх борців, які віддали своє життя за українську державу.

«Після акції всі учасники рушать в сторону лівого берега, де на них чекатиме гарячий чай і тепла група однодумців, святковий салют. Всі учасники отримають роздруковану версію Акту Злуки, а також пам’ятну жовто-блакитну стрічку в пам’ять про акцію. Тут же відбудеться і конкурс на кращий малюнок на обличчі і фотосесія », – додали організатори.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.