На Майдані відкриють оновлений фасад Будинку профспілок (відео)

304

З Будинку профспілок зняли величезний банер.

У центрі Києва на Майдані Незалежності відкрили оновлений Будинок профспілок, який постраждав від пожежі під час Революції гідності. Робітники зняли величезний банер, який довгий час ховав будівлю від людських очей. Про це повідомляє ТСН.

Вже можна побачити, як виглядає відреставрований фасад будівлі. Зовні він мало чим відрізняється від початкової будови: під час реконструкції намагалися зберегти той вигляд, який Будинок профспілок мав до пожежі. Внутрішні ремонтні роботи ще тривають. Завершити їх повинні до Дня Незалежності.

Частина будівлі буде віддана інвестору, який займався реконструкцією. Решта площі будуть, як і раніше, використовувати профспілкові організації. Також там відведуть місце під музей Революції гідності. Ніяких розважальних закладів, кафе або модних магазинів в будівлі не буде.

Нагадаємо, що масштабна пожежа в Будинку профспілок, де розташовувався штаб Майдану, сталася в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року. Вогонь охопив декілька поверхів будівлі, знищив фасад і обрушив перекриття. Скільки саме людей загинуло тоді в вогні, до сих пір невідомо.  Остаточну причину пожежі на даний момент так і не встановили. За однією з версій, будівлю підпалили навмисно.