На Київщині у приватному таборі отруїлися діти, одна у комі. Працівники табору довго не викликали швидку

335

У приватному таборі ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Славутич” на Київщині отруїлося 12 дітей, одна дівчинка в комі.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Київської обласної адміністрації у Facebook.

“12 дітям учора стало зле, вони мали розлад шлунково-кишкового тракту. У результаті одна дитина в комі, 11 дітей потрапили до медичного ізолятора табору. На сьогодні ізольованих залишається 7”, – йдеться в повідомленні.

8 річну дівчинку з розладом травлення 2 липня екстрено доправили до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні.

“Організм дівчинки був вкрай зневоднений і вона впала в кому та госпіталізована в реанімацію. Стан кваліфікується, як тяжкий”, – повідомили у департаменті.

Симптоми отруєння у дітей в таборі «Славутич» під Києвом з’явилися ще вранці в понеділок, 2 липня, проте працівники табору не поспішили викликати швидку допомогу. Про це повідомляє ТСН.

Про отруєння дітей в приватному спортивному таборі в Переяслав-Хмельницькому районі лікарям обласної лікарні вдалося дізнатися о 15 годині зі своїх каналів. Повідомляється, що швидку на територію табору не пустили. І тільки ввечері співробітники «Славутича» зателефонували медикам і сказали, що в таборі є дитина в дуже важкому стані.

Восьмирічна дівчинка на ім’я Марго після отруєння і крайнього зневоднення організму впала в кому. Її доставили в Переяслав-Хмельницьку районну лікарню, потім повинні були перевести в дитячу клініку «Охматдит» у Києві.

Решту 11 дітей, які отруїлися перевели в медичний ізолятор на території табору. Їх стан задовільний. Частину  дітей  батьки забрали додому.

“За попередньою інформацією, юна пацієнтка є ученицею спортивної Школи Дерюгіних. У зміні Школи Дерюгіних – 28 дітей, які прибули до ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Славутич”” 29.06.2018 року, де мали готуватися до змагань”, – йдеться в повідомленні.  

Загалом в оздоровчому таборі знаходиться понад 200 осіб.

2 липня Держпродспоживслужба взяла проби їжі, якою харчують дітей в таборі, також проводить посіви у дітей, які постраждали. 

Як відомо, ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Славутич” раніше належав благодійному фонду “Дорога майбутнього”, заснованому коханкою екс-президента Віктора Януковича Любов’ю Полєжай.