Понеділок, 29 травня

На Київщині судитимуть жінку і чоловіка, які катували і ґвалтували малолітніх дітей

У злочині звинувачуються матір дітей та її співмешканець. Розслідування встановило, що вони тривалий час знущались з трьох дітей віком 3, 5 та 11 років.

За повідомленням Київської обласної прокуратури, діти проживали в антисанітарних умовах. Їх морили голодом, змушували їсти фекалії. Дорослі пиячили, влаштовуючи сварки, що часто переростали у бійки на очах у малолітніх дітей.

Обвинувачена у знущаннях над малолітніми дітьми

Обвинувачена у знущаннях над малолітніми дітьми. Фото: Київська обласна прокуратура

Але це ще не все, що довелося пережити малечі. Їх часто карали, змушуючи стояти біля стіни із піднятими вгору руками. Щоб сусіди не чули дитячого плачу, жінка затикала їм рота ганчіркою і погрожувала вбивством.

Обвинувачений у знущанні над малолітніми дітьми

Обвинувачений у знущанні над малолітніми дітьми. Фото: Київська обласна прокуратура

Вершиною дикості було те, що мати демонструвала дітям свої статеві органи і вчиняла над ними сексуальне насильство.

Обвинувачені перебувають під вартою. Стосовно них до суду за процесуального керівництва ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури скеровано обвинувальний акт за фактами домашнього насильства, катування, погрози вбивством, передачі малолітніх для експлуатації, зґвалтування, сексуального насильства, розбещення дітей та злісного невиконання обов’язків з догляду за дітьми (ст. 126-1, ч. 2 ст. 127, ч. 1 ст. 129, ч.3 ст. 149, ч.4, 5 ст. 152, ч. 5 ст. 153, ч. 2 ст. 156, ст. 166 КК України).

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.