Неділя, 2 квітня

На Київщині шахраї створили «вічні» гроші (фото, відео)

Зловмисники добре знали принципи роботи банкоматів і застосували свої знання на практиці.

У Київській області група шахраїв створила «вічні» купюри, за допомогою яких виводила з банкоматів в різних регіонах України великі суми. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Зловмисники добре знали принципи роботи банкоматів і застосували свої знання на практиці. Вони зробили спеціальну купюру, за допомогою якої поповнювали рахунки через банкомати приватних і державних банків.

Термінал брав купюру, система фіксувала зарахування на рахунок, після чого банкомат видавав помилку і повертав купюру. Таким чином шахраї могли вивести з одного банкомату від 5000 до 170 000 грн. Проводили вони подібні операції протягом півроку.

При цьому, щоб не попастися правоохоронцям, протягом доби зловмисники пересувалися обласними центрами країни. Однак, поліцейським все ж вдалося затримати двох організаторів злочинної групи і ще чотирьох виконавців.

Ними виявилися громадяни України у віці від 23 до 33 років. У момент затримання аферисти якраз намагалися обдурити один з банкоматів в Кривому Розі. «Вічна» купюра була у них вилучена.

Також правоохоронці встановили, що організатор злочинної групи створив офіс для виготовлення фальшивих купюр, обладнання для цього знаходилося в одній з квартир в Київській області.

«Для створення фальшивих купюр зловмисники встановили спеціальне програмне забезпечення, придбали спеціальний папір, виготовили кліше, а також створили сайт для продажу виготовлених грошей», – розповіли в поліції.

Під час обшуків у Київській, Харківській і Дніпропетровській областях були вилучені комп’ютерна техніка, обладнання для виготовлення грошових коштів, спеціальний папір, кліше і флешки. Також вилучено засоби зв’язку і карти різних банків, які зловмисники використовували в своїй діяльності. Все перераховане направлено на експертизу.

Зловмисникам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: