Середа, 27 вересня

На концерті в Києві розгорнули нацистський прапор (фото)

На концерті групи «Сокира Перуна» в київському клубі Bingo, який знаходиться недалеко від станції метро «Святошин», публіка розгорнула прапори зі свастикою. Про це повідомляє Zaborona.com.

«Концерт” Сокира Перуна “- не з тих типових музичних заходів столиці, на які всі кияни і приїжджі звикли ходити. Групу називають флагманом українського Хейт-кора, а її соліста – патріархом правої сцени. Зазвичай на їх концерти з’їжджаються ультраправі різного віку з усіх куточків країни », – розповів кореспондент.

На концерті в Києві розгорнули нацистський прапор (фото)

У залі клубу були присутні близько 300 осіб – як молоді люди, так і люди старшого віку. Деякі прийшли парами і з дітьми. Також серед публіки були помічені іноземці – чехи, французи, поляки і білоруси. сама група представляла альбом «Дорога в АТО».

На концерті в Києві розгорнули нацистський прапор (фото)

У якийсь момент молоді люди в залі розгорнули прапори нацистської Німеччини зі свастикою, а на деяких словах в піснях, в яких згадувалася «раса», підкидали руки вгору в нацистському вітанні. Деякі фанати групи «Сокира Перуна» прийшли на концерт в футболках із зображенням свастики.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.