На Борщагівці після капремонту відкриють рух по важливій розв`язці (фото)

291

Ремонтні роботи на розв’язці ще тривають.

Рух по оновленій транспортній розв’язці на перетині проспекту Леся Курбаса, вулиць Гната Юри та Володимира Покотила відкриють вже через тиждень. А до Дня Незалежності розв’язку з повністю облаштованою прилеглою територією обіцяють ввести в експлуатацію. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зараз на розв’язці проводять ремонт трьох шляхопроводів і чотирьох підземних пішохідних переходів, кладуть нове асфальтне покриття. Вже встановлено нове LED-освітлення на під’їздах до розв’язки в напрямку Кільцевої дороги, замінені шість деформаційних швів. Також тут встановлять нову огорожу і світлофори і озеленять прилеглу територію.

Крім цієї розв’язки також триває капремонт шляхопроводу на перетині проспекту Комарова і бульвару Вацлава Гавела, шляхопроводу на перетині вулиць Олени Теліги та Кирилівської. А також на вулиці Алма-Атинській.

«Всі ці шляхопроводи не ремонтували понад 40, а деякі і 50 років. На Алма-Атинській, наприклад, не було капремонту з 1959 року, на перетині вул. Теліги та Кирилівської – з 1963, шляхопровід на перетині проспекту Комарова і бульвару Вацлава Гавела не оновлюється з 1976 року. Тепер ці споруди завдяки капітальному ремонту отримають друге життя », – заявив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, на всі оновлені дороги підрядники дають п’ятирічну гарантію. Якщо за цей час виявляться недоліки – підрядник зобов’язаний буде за свій рахунок відремонтувати пошкоджену ділянку.