п`ятниця, 27 січня

На Борщагівці будують ТРЦ з трамвайними коліями посередині

Трамваї будуть проходити через новий торговий центр.

На проспекті Леся Курбаса у Святошинському районі столиці будують другу чергу ТРЦ «Апрель». Особливість торгового центру полягає в тому, що прямо через нього буде проходити лінія швидкісного трамваю. Про це повідомляє «Центр розвитку міста Києва в Святошинському районі».

«Квітень» буде займати простір кінцевої станції швидкісного трамваю «Кільцева дорога», і шляхи будуть проходити прямо всередині будівлі. Таким чином, пасажири зможуть потрапити на станцію тільки через новий ТЦ. Першу і другу черги торгового центру з’єднає пішохідна галерея над проспектом Леся Курбаса.

Технічне обслуговування вагонів швидкісного трамваю перенесуть на службові шляхи між станціями «Ромена Роллана» і «Кільцева дорога», будівництво якої зараз йде.

Відзначимо, що майбутній торговий центр викликав хвилю критики від жителів Борщагівки. В першу чергу через те, що на час будівництва закрили рух третього маршруту швидкісного трамваю. Втім, за словами «Київпастрансу» трамваї не ходять через капітальний ремонт шляхів.

На сайті забудовника зазначено, що запланований термін введення в експлуатацію ТРЦ «Апрель» – третій квартал 2019 року.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: