Середа, 27 вересня

На Березняках водій автобуса проігнорував зупинки (відео)

На Березняках водій автобуса №108 регулярно ігнорував зупинки на своєму маршруті і не підбирав пасажирів.

Про це повідомив киянин Олександр Сава в групі «Транспорт Києва» в Facebook, пише Наш Киев.

У коментарях до запису інші користувачі відзначили, що водій цього автобуса чинив так неодноразово. Подібна махінація стала можливою через те, що автобус №108 працює без кондуктора, так що зарплата водія не залежить від виручки. Виходячи на маршрут, водій реєструється в системі стеження за транспортом і їздить по вулицях з перевернутим трафаретом, ігноруючи зупинки. У даній ситуації багато пасажирів думають, що автобус зламався або їде в парк.

Горе-водія викрили пасажири, які помітили на «радарі», що автобус з бортовим номером 7142 числиться на маршруті, але відмовляється підбирати пасажирів.

У коментарях до посту Олександра Сави один з користувачів опублікував відповідь «Київпастрансу» щодо ситуації, що склалася.

«Водія відсторонили від керування транспортним засобом, і зараз проводиться службове розслідування. На цьому автобусі на маршрут сьогодні вийшов вже інший водій. Він дотримується графіку і всюди зупиняється. Що робити з порушником, будемо вирішувати вже за результатами службового розслідування », – повідомили представники підприємства.

На Березняках водій автобуса №108 регулярно ігнорував зупинки на своєму маршруті і не підбирав пасажирів.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.