Неділя, 2 квітня

На базі Олімпійського коледжу відкрили Пункт незламності на 3000 людей

У Києві відкрили один з найбільших у столиці Пунктів незламності. Розташований він на базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, що в Деснянському районі.

Як повідомила Київська міська військова адміністрація, цей Пункт незламності має площу понад 3 тис. кв. м і може прихистити більше 3000 людей.

«З-поміж інших він вирізняється надзвичайною комфортністю та функціональністю», — зазначили в КМВА.

Зокрема, в ньому є відокремлена зона відпочинку на 100 ліжок з можливістю масштабування у півтора разу. При чому, усі спальні місця — це зручні ортопедичні ліжка за ламелями, якісними матрацами та приліжковими тумбами. Відстань між ними відповідає санітарним нормам.

Для активних людей Пункт незламності пропонує спортивні розваги — теніс, різноманітні тренажери, комп’ютерні ігри. Є чай, кава, можливість приготувати гарячу їжу. При вході розміщено десяток вуличних пічок з запасом дрів.

У Пункті незламності в Олімпійському коледжі також є 70 точок для зарядки гаджетів та місця для відпочинку, супутниковий інтернет, дитяча зона розваг, зона матері та дитини із засобами гігієни, телебачення, кілька туалетів, генератори, теплові пушки, міні-бібліотека, територія для вигулу тварин, пункт охорони. За потреби, у ньому можна отримати медичну та психологічну допомогу.

«Київська міська військова адміністрація разом із керівництвом районів столиці постійно працює над системним нарощуванням та вдосконаленням системи Пунктів незламності. Цей унікальний на даний момент об’єкт — один з найкращих результатів наших спільних зусиль!», — сказав на відкритті Пункту незламності начальник КМВА Сергій Попко.

У звичайному режимі Пункт незламності в Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного працюватиме щодня з 12:30 до 20:00. У разі блекауту — цілодобово.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.