Неділя, 5 лютого

Мобільні оператори мають намір запустити 4G в столичному метро

Про терміни запуску 4G в столичному метро не уточнюють.

Велика трійка мобільних операторів lifecell, Kyivstar і Vodafone Ukraine  мають намір обладнати 4G в столичному метро, ​​проте терміни реалізації проекту не розголошують.

Про це представники мобільних операторів повідомили під постом розробника Юрія Возіяна на сторінці в Facebook. За словами розробника, оператори зазнають великих втрат через не розгортання мереж 4G в метро.

«За моїми підрахунками lifecell, Kyivstar і Vodafone Ukraine втрачають близько 10 млрд грн на рік тільки тому, що в підземці немає 4G. Відосікі, подкастікі ігри – це все потрібно поки ти в дорозі і зазвичай майже не потрібно, коли ти вже на місці і робиш свої щоденні справи », – написав він.

Реагуючи на зауваження розробника, оператори заявили про плани розгортання мереж. Цікаву деталь надав представник Kyivstar. За його словами, мережу 4G в метро «будуватиме підрядник відразу для всіх операторів».

Представник оператора lifecell зазначила, що компанія вважає за краще «порадувати своїх абонентів приємною новиною якомога швидше». А Vodafone Ukraine впевнений, що 4G в столичному метро в кінці кінців з’явиться.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: