Понеділок, 29 травня

Мешканці Києва борються за парк “Прирічна”

На сайті Київради зареєстрована петиція: «За створення парку «Прирічна» без будівництва аква-паркінгу та інших забудов!»

Як зазначає ініціативна групи «‎Парк Прирічна», мешканці продовжують виступати за створення сучасної та комфортної рекреаційної зони на оболонському півострові – парк «Прирічна». Та хочуть привернути увагу до збереження від забудови зеленої зони півострову «коса» (біля затоки Собаче Гирло). 

Також громада продовжує виступати категорично проти будівництва «аква-паркінгу» на вулиці Прирічна за 120 млн грн з міського бюджету.

Активісти нагадують: Київрада 20.04.2023 передала земельну ділянку КП «Житлоінвестбуд-УКБ» для будівництва паркінгу в зоні регулярного підтоплення. На ній знаходиться понад сотня здорових багаторічних дерев, які будуть знищені під час будівництва. Ділянка під забудову розташована на місці споруди захисту населення – дамби, яка захищає житловий масив Оболонь від підтоплень. 

Також ініціативна група звертає увагу на наукову роботу «Оцінка водного режиму і пропускної здатності верхньої ділянки канівського водосховища в умовах інтенсивної урбанізації» українського гідролога, кандидата географічних наук, доцента Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дубняка Сергія. В ній детально описана можливість підвищення рівня води у період весняного водопілля на 4–8 м, зокрема й на місці, де хочуть побудувати паркінг.

Підписати петицію можна в один клік у додатку Київ Цифровий:
https://kvd.page.link/P9846nViDfb9oEnF6

Або на сайті петицій Київради:
https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12015

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.