Неділя, 4 червня

Медика обікрали, поки вона надавала допомогу потерпілому в ДТП на київщині

На Гостомельській трасі під Києвом обікрали медика Тетяну Ярошенко, поки вона надавала першу допомогу потерпілому в ДТП. Про це сама жінка розповіла на своїй сторінці в Facebook.

Тетяна разом з чоловіком прямували до Києва по Гостомельській трасі, коли побачила аварію. Подружжя зупинилося для надання першої допомоги потерпілому, пише Наш Київ.

«Чоловік вже знає, що я завжди реагую і надаю допомогу до приїзду швидкої. Тому, навіть не питаючи, зупиняється, я на ходу витягую зі свого рюкзака аптечку та біжу дивитися на потерпілого. Хлопця збила машина, я зайнята їм, чоловік теж вийшов з машини й підійшов до нас. До нашої машини метрів десять. Тут ще чоловік, що збив, бігає, дружина прибігла того хлопця, якого збили. Поліція, метушня, іноді біля нас пригальмовують машини, щоб запитати, що сталося», — розповіла Тетяна про ситуацію.

Після того як потерпілого забрала швидка допомога, Тетяна повернулася до машини та виявила, що з переднього сидіння зник її рюкзак. Як виявилось, вікно машини увесь цей час було частково відкрите, і рюкзак можна було витягнути. У зниклому рюкзаку були два паспорти, пропуск до Міноборони, посвідчення інструктора, картки, гроші та велика аптечка.

Тетяна просить злодія повернути їй речі або хоча б документи. Зв’язатися з нею можна за телефоном: (066) 245 76 89.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.