п`ятниця, 27 січня

Марса і Людина: які незвичайні імена брали собі кияни

У 2018 році жителі столиці міняли імена частіше, ніж в попередні. Про це повідомляється на сторінці Головного територіального управління юстиції в Києві в Facebook.

З кожним роком кількість киян, що хочуть змінити імена зростає. У минулому році імена змінили 1 620 жителів столиці. Це на 100 осіб більше, ніж у 2017 і майже на 200 більше, ніж в 2016.

Відзначається, що українці змінюють імена на більш екзотичні. Так, Віталій став Сальвадором, Богдан – Богдан-Іден, Магістр – Михайло, Данило – Даніель, Сергій – Хакон-Сігрслі, Максим – Макс, Сергій – Агат, Хосейн – Даніель, Сергій – Діонід, Віктор – Людина, Тарас – Рагнар;

Оксана стала Онні, Богдана – Джоя, Олена – Ліка, Вікторія – Ясніна-Віта, Марина – Марса, Аліна – Аіріса, Оксана – Сара, Людмила – Міла, Єлизавета – Климентина, Гама – Амалія, Дженіфер – Євгенія, Нонна – Ніка, Наталя – Владислава, Олена – Максимільяна, Баношва – Беатріс, Анастасія – Аполлінарія, Тідо – Кара, Наталя – Марта, Ася – Шейла, Юлія – ​​Ельлея.

Протягом життя міняти ім’я можна необмежену кількість разів. Для того, щоб поміняти ім’я, потрібно подати заяву до районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання.

Крім заяви необхідно також додати свідоцтво про народження заявника, свідоцтво про шлюб (у разі, якщо заявник перебуває у шлюбі), свідоцтво про розірвання шлюбу (у разі, коли шлюб розірвано), свідоцтва про народження дітей (у разі, якщо заявник має малолітніх або неповнолітніх дітей), свідоцтва про зміну імені заявника, батька чи матері, якщо воно було раніше змінено, фотографію заявника та квитанцію про сплату державного мита. Заява про зміну імені зазвичай розглядається протягом місяця.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: