Ломаченко завоював титул чемпіона світу WBA в легкій вазі

555

Весь бій Ломаченко вів з мінімальною перевагою.

Український боксер Василь Ломаченко відібрав титул чемпіона світу за версією WBA в легкій вазі у Хорхе Лінареса з Венесуели. Український боксер, нокаутувавши Хорхе Лінареса, став чемпіоном світу в трьох вагових категоріях всього за 12 поєдинків – це абсолютний рекорд. Про це повідомляє Vringe.com.

«Колосальна перевага суперника в антропометрії і масі (в ніч бою вага Ломаченко – 62,6 кг / Лінареса – 69 кг) українець компенсував швидкістю, рухливістю і неймовірною функціональною підготовкою», – наголошується в повідомленні.

У 2-му раунді Ломаченко відзначився відмінною комбінацією – спершу обробив корпус Лінареса, а потім пробив аперкотом в голову. Лінарес намагався утримувати українця на дистанції джебом, але той добре скорочував відстань.

Починаючи з 4-го раунду Лінарес почав збирати колекцію попереджень від рефері: за удари по потилиці, за захоплення рук і за удари нижче пояса. Чемпіон втомився і почав сповільнюватися, а в кінцівці 5-го раунду Ломаченко остаточно заволодів перевагою.

У кінцівці 6-го раунду Ломаченко несподівано пропустив правий прямий і опинився в нокдауні. Спроб завершити бій достроково Лінарес не робив.

«Кілька наступних раундів пройшли переважно в позиційній боротьбі з мінімальною перевагою українця, а в 9-му раунді кращим був Лінарес. У 10-му раунді бій завершився – град атак українця і хук по корпусу перекинув Лінареса на канвас. Сил продовжити поєдинок у венесуельця не залишилося », – йдеться в повідомленні.

15 грудня 2017 року Ломаченко посів перше місце в рейтингу кращих боксерів незалежно від вагової категорії за версією ESPN.