Ліга чемпіонів 2018: в фан-зоні на Хрещатику не покажуть фінал турніру

692

У фан-зоні Ліги чемпіонів на столичному Хрещатику не показуватимуть фінал футбольного турніру.

У фан-зоні Ліги чемпіонів не будуть транслювати фінал футбольного турніру. Про це розповів головний представник КМДА з питань підготовки до фіналу Ліги чемпіонів, Андрій Мірошниченко.

За його словами, фестиваль «Село чемпіонів», який розташувався на столичному Хрещатику, не може технічно називатися фан-зоною, оскільки там не транслюватимуть фінал турніру.

«Якраз та локація, яку багато ЗМІ називають” фан-зоною “, і називається офіційно” Фестиваль чемпіонів “. Справа в тому, що тут не передбачена трансляція матчу. Але буде багато інших активностей », – пояснив Мірошниченко.

За словами чиновника, на даний момент невідомо, де в Києві фанати зможуть подивитися трансляцію матчу між фіналістами турніру: мадридським «Реалом» і британським клубом «Ліверпуль». Це пов’язано з тим, що міська влада на даний момент не отримала ліцензію на трансляцію турніру.

Раніше в КМДА обіцяли, що кияни зможуть подивитися фінал Ліги чемпіонів в фан-зоні на Контрактовій площі, яку відкриють у день матчу. Також столичні чиновники планували транслювати фінал на екранах міста, однак для цього необхідно було отримати дозвіл УЄФА.