Четвер, 21 вересня

«Київводоканал» бідкається, що тарифи на воду досі не підняли. Можливі перебої з водопостачанням

«Київводоканал» виступив із заявою, в якій висловлює жаль з приводу того, що запланованого на початок 2023 року встановлення нових, вищих, тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення в столиці так досі і не відбулося.

Підприємство зазначило, що в 2022 році подало до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) всі необхідні розрахунки — і нічого. Власне, НКРЕКП має санкціонувати зростання тарифів.

«Може здатись, що зростання вартості послуг стане критичним для населення, особливо в ці тяжкі часи. Але для сім’ї з трьох осіб зростання оплати за спожиту воду і водовідведення за місяць в середньому зросте орієнтовно на 65 грн. Однак і тут усе можна вирішити, якщо підійти до проблем розважливо», — йдеться в заяві «Київводоканалу».

На його думку, підвищення тарифів на воду загалом не обтяжило б киян, в тому числі й бізнес. А для незахищених верств населення необхідно передбачити компенсаторні механізми: субсидії та пільги пенсіонерам, багатодітним родинам, людям з інвалідністю та всім іншим, хто цього потребує.

Те, що тарифи залишаються на тому рівні, що й раніше, «Київводоканал» розцінює як їх штучне стримування і бачить в цьому загрозу «суттєвого ускладнення роботи водоканалу і, як наслідок, до перебоїв постачання води у місто.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.