Київський сміттєспалювальний завод «Енергія» припинив прийом сміття

291

Це єдиний сміттєспалювальний завод в Україні.

У зв’язку із закінченням 31 серпня дії угоди київської влади з компанією «Київенерго», єдиний діючий в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія» призупинив сьогодні прийом сміття. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Київенерго».

Запасів твердих побутових відходів (близько 10 т) досить для забезпечення планової роботи до 31 липня. А з 1 серпня завод переходить в управління міської влади, як об’єкт комунальної власності.

«Угода між столичною владою та компанією” Київенерго “на управління комунальними активами (міське теплове господарство, ТЕЦ 5 і ТЕЦ 6, сміттєспалювальний завод” Енергія “) було підписано в 2001 році. Протягом 17 років “Київенерго” забезпечувало близько 70% киян централізованим опаленням і гарячим водопостачанням, і весь Київ – електрикою. Крім того, компанія відповідала за безперебійну роботу двох теплоелектроцентралей, розташованих в Києві. За умовами угоди в управління “Київенерго” перейшов і сміттєспалювальний завод “Енергія” », – йдеться в повідомленні підприємства.

Зараз сміттєспалювальний завод «Енергія» є повноцінною міською міні-теплоцентраллю, а Київ – єдиним містом в Україні, де з побутового сміття проводиться і подається в мережі теплоенергія. На сьогодні завод переробляє близько 25% обсягу твердих побутових відходів життєдіяльності Києва.