Київський концерт Віталія Козловського скасували через поїздку в Москву

1928

Віталій Козловський виступив 9 травня на концерті в Москві.

Концерт українського співака Віталія Козловського, який повинен був відбутися в столичному клубі Caribbean Club, скасували через його виступи в Москві. Про це повідомляється на сайті клубу.

«Адміністрація Caribbean Club скасувала концерт Віталія Козловського. Цей концерт не відбувся 21 травня, і не відбудеться в інший день. Будь-яка інша інформація є неправдивою », – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що повернути куплені на концерт квитки можна «за стандартною схемою». Інформацію про повернення квитків можна отримати за номером (067) 224 41 11.

Як пише «Горомадське», рішення про скасування концерту Козловського було прийнято керівництвом клубу. Ніяких загроз з боку людей, які хотіли б зірвати концерт, не надходило.

Відзначимо, що праворадикальна організація «Сокіл» заявляла про намір блокувати концерт Віталія Козловського у відповідь на виступ артиста на концерті в Москві 9 травня.

Цікаво, що через поїздку Козловського на концерт в Москву його виступ скасував і львівський нічний клуб «Галерея лицарів».