Понеділок, 29 травня

Київський «Електронмаш» виставили на продаж

29 травня 2023 року Фонд держмайна проведе в системі Прозорро.Продажі онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу держпідприємства «Електронмаш» (м. Київ). Стартова ціна — 61,3 млн грн (без урахування ПДВ), повідомила прес-служба ФДМУ.

Підприємство має прострочену кредиторську заборгованість майже 21,4 млн грн. Останніми роками показувало суттєві збитки: в 2022 році — 8,2 млн грн збитку, в 2021 році — 24,0 млн грн і в 2020 році — 10,9 млн грн.

На підприємстві скорочується кількість працівників. Якщо в 2020 році на «Електронмаші» працювали 175 співробітників, то в 2021 році вже 149, а в 2022 році — 127.

В столиці на території «Електронмашу» розташовані 36 об’єктів нерухомості. Серед них цехи та адмінбудівлі. На балансі «Електронмашу» 31 транспортний засіб та база відпочинку у селі Соколівка Чернігівської області.

Ще за радянських часів «Електронмаш» виробляв електронно-обчислювальну техніку, прилади живлення для міського електротранспорту та побутові лічильники газу. Після катастрофи на Чорнобильській АЕС на потужностях заводу випускали електронні плати дистанційного управління технікою для ліквідації наслідків аварії.

В часи незалежності підприємство виробляло контрольно-касові апарати. Та після переходу до ринкової економіки завод не зміг пристосуватися до конкуренції, зазначають у Фонді держмайна.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.