Понеділок, 25 вересня

Київську фабрику «Рошен» перетворять на громадський простір

Виробництво переїде в іншу будівлю.

Столичну кондитерську фабрику корпорації «Рошен», яка раніше носила ім’я Карла Маркса, перетворять в громадський простір під назвою Roshen Plaza. При цьому всі виробництво переїде в іншу будівлю.

Про це в інтерв’ю «Новому времени» розповів президент і міноритарний акціонер корпорації «Рошен» В’ячеслав Москалевський.

«Вона потихеньку перетворюється в пам’ятник. В цьому році ми переїжджаємо в заводську будівлю, там буде офіс нашої компанії. Крім того, ми хочемо дати цій фабриці нове життя. Умовна назва – Roshen Plaza », – сказав він.

За його словами, територія фабрики стане громадським простором. Уже в наступному році там хочуть відкрити безкоштовний каток, а ще через рік в приміщенні фабрики відкриється магазин з невеликою демонстраційної лінією з виробництва шоколаду, щоб кожен бажаючий міг прийти і особисто побачити це процес.

«Крім того, ми хочемо створити там щось на зразок технічного музею або fab lab – невелику фабричну майстерню, де можна виготовляти якісь деталі на верстатах», – зазначив Москалевський і додав, що зараз корпорація ще знаходиться в пошуку концепції.

За словами глави «Рошен», в центрі міста займатися виробництвом безглуздо, так як туди складно приїхати і складно виїхати.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.