Четвер, 21 вересня

Київрада виділила гроші на підготовку операторів безпілотників

Київ витратить 10 млн гривень на підготовку операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) на базі навчального центру «Перша летунська школа», що діє при комунальному некомерційному підприємстві «Освітня агенція Києва».

Це передбачено змінами до програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки, які депутати Київської міської ради прийняла за засіданні сьогодні, 20 червня.

Крім того, Київрада виділила 80 млн грн на «матеріально-технічне забезпечення розміщення, підготовку, виконання завдань підрозділів сил оборони та безпеки Києва». Ці гроші — разом з раніше виділеними на ці цілі 20 млн грн — підуть, зокрема, на ремонт приміщень, у яких дислокуються підрозділи.

У пояснювальній записці до затвердженого проекту рішення сказано, що це робиться «з метою підвищення ефективності організації та функціонування системи територіальної оборони Києва як невід’ємної складової оборони столиці та інших складових сил оборони держави в умовах запровадження в державі воєнного стану».

Програму «Захисник Києва» Київрада затвердила у січні 2022 року. Спочатку її кошторис складав лише 110,1 млн грн. Проте за час повномасштабної війни до програми декілька разів вносили зміни, і за підсумками останніх йдеться вже про 2,01 млрд грн.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.