Субота, 23 вересня

Київрада може закрити школи на карантин

Петиція про закриття шкіл у Києві та області на карантин у зв’язку з епідеміологічною ситуацією прийнята до розгляду

Київська міська рада прийняла до розгляду електронну петицію «Закрити школи м. Києва та Київської області на карантин у зв’язку з епідеміологічної ситуацією», оскільки вона набрала необхідну кількість голосів. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Вказана петиція набрала 10629 голосів при мінімально необхідних 10000.

Київський міський голова Віталій Кличко вже доручив постійним комісіям Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, а також з питань охорони здоров’я та соціального захисту розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Авторка звернення Ольга Довженко наводить дані інформаційного бюлетеня Українського центру контролю і моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров’я, згідно з якими з у грудні 2017 року всього за тиждень на грип і ГРВІ захворіли 192 тисячі 724 українці, з них – 71,6% діти до 17 років.

«Найбільше випадків захворювання зафіксовано в Київській області (838,8 на 100 тисяч населення), найменше – в Тернопільській (224,0 на 100 тисяч населення)», – повідомила Довженко.

У зв’язку з цим авторка пропонує закрити навчальні заклади у столиці та області на карантин у зв’язку зі складною епідеміологічної ситуацією.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.