Субота, 23 вересня

Київ отримав відзнаку на топовому міжнародному заході, присвяченому цифровій трансформації

Київ отримав особливу відзнаку City Partner 2023 на Digital Enterprise Show 2023 — найбільшому професійному заході з цифрової трансформації для підприємств, корпорацій і державних адміністрацій, що проходить в іспанському місті Малага 13-15 червня.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва та заступник голови КМДА Петро Оленич, передає прес-служба КМДА.

«Війна спричинила нові виклики, які потребують інноваційних, адаптивних, а головне – сталих рішень. Дякую міжнародним партнерам за довіру і визнання. Все буде цифра!», – зазначив Оленич.
В Digital Enterprise Show цьогоріч беруть участь інноваційні компанії з більш як 50 країн. Це постачальники рішень на основі AI, Multicloud, кібербезпеки, Blockchain, Metaverse, Data Intelligence, IoT, Cleantech та світові лідери.

Від Києва на заході виступить уже згаданий Петро Оленич, а також Вікторія Іцкович, заступниця директора цифровізації та начальниця управління з питань цифровізації, стратегічного розвитку сфери цифровізації та захисту інформації. Вони поділяться унікальним досвідом трансформації технологій розумного міста під час війни.

«Війна не зупинила диджиталізацію, а навпаки – дозволила нам довести її можливості. І ми дуже вдячні світовій спільноті за надану можливість ділитись досвідом, що має Київ», — прокоментувала Іцкович.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.