Київ буде тиждень святкувати День Конституції (програма)

551

Київ підготував план святкових заходів з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України.

Столиця підготувала план святкових заходів до відзначення 22-ї річниці Конституції України.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, святкові заходи на честь прийняття основного закону країни будуть проходити в Києві протягом тижня.

У Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці «Молода гвардія» з 15 до 30 червня буде проходити виставка матеріалів «Оберіг нашої державності».

У Публічній бібліотеці імені Лесі Українки з 20 до 30 червня буде книжкова виставка «Конституція – фундамент правової держави».

З 21 по 28 червня у всіх районах столиці відбудуться урочисті заходи до 22-ї річниці Конституції України, покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним історичним діячам українського державотворення за участю місцевого самоврядування та громадськості.

Також 25 і 26 червня в столичних дитячих таборах відпочинку з денним перебуванням пройдуть інформаційно-просвітницькі та мистецькі заходи для дітей.

27 червня в парку «Інтернаціональний» пройде святковий концерт «Молодь за Конституцію України». В цей день також проведуть бесіду біля книжкової виставки «Оберіг державності», прочитають лекцію «Правова абетка держави» в київській Центральній бібліотеці ім. Шевченка для дітей.

28 червня покладуть квіти до пам’ятника гетьману Пилипу Орлику. Також в цей день пройде святковий концерт на Співочому полі. У міських парках «Перемога», «Партизанської слави», «Гідропарк», Голосіївському парку і Центральному парку культури і відпочинку пройдуть народні гуляння, концерти та інші розважальні заходи.