Четвер, 7 грудня

Киянин поступив до 10 вузів США і став однокурсником доньки Обами

Він виявився єдиним українцем на курсі.

Учень київського фінансово-правового ліцею Георгій Солодко поступив до 10 престижних американських вищих навчальних закладів.

Про це повідомляє видання Proman.

За словами Солодко, спочатку він подавав документи в 20 університетів, але пропозицію про зарахування отримав тільки з десяти. Хлопець довго вибирав між Стенфордом і Гарвардом, але в результаті вирішив зупинитися на останньому. Тепер він буде вчитися на одному курсі з дочкою екс-президента США Барака Обами.

Гарвардський університет надав Георгію стипендію в розмірі $ 300 тис., яка повністю покриває витрати на чотири роки навчання і проживання в Сполучених Штатах. Єдине, за що хлопцеві доведеться платити зі своєї кишені, – це переліт, участь в наукових конференціях і покупка підручників.

Незважаючи на те, що Георгій виявився єдиним українцем на своєму курсі, він упевнений, що будь-яка людина може вступити до найпрестижнішого вузу США, якщо докладе достатньо зусиль.

«Перше, що потрібно для вступу в топові американські вузи, – це високий середній бал абітурієнта. Він повинен бути не нижче 11,7-11,8 балів за 12-бальною шкалою. Багато хто вважає, що оцінки – це не важливо, що вони не відображають реальний рівень знань і за великим рахунком нічого не значать. Але це не так. Із середнім балом в 6,0 вам не стати студентом Гарварда », – розповів Георгій.

Після закінчення університету Георгій хотів би отримати досвід роботи в американській компанії, але не виключає і можливого повернення в Україну.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.