Понеділок, 25 вересня

Кияни зможуть ховатись від тривог в укритті у Закарпатській області. Якщо добіжать…

Незабаром кияни зможуть ховатись від російських авіанальотів у новому чудовому укритті за 400 тисяч доларів США яке розташовано у селі Осій Хустського району Закарпатської області. Його будівництво готова замовити Шевченквська РВА міста Києва. Про це повідомив депутат Київської міської ради Леонід Ємець, який знайшов опис даної закупівлі на сайті Prozorro «Так згідно даних Prozorro за кошти киян буде побудоване укриття на 140 осіб в селі Осій Хустського району Закарпаття – дитячий табір «Зачарована Долина». Проектна вартість будівництва 14 мільйонів гривень, саме така вартість відображена в проектних розрахунках, договір на проектування за 360 тисяч гривень вже підписано.

Оскільки до цього там вже зробили ремонт на 7.3 мільйони гривень і судячи з кошторису і вартості робіт робили по-багатому – двері по 22 тисячі гривень, кондиціонери по 160 тисяч, душові кабіни по 32 тисячі, та судячи з вартості унітазів це таки був Villeroy&Boch і так далі.

Окрім цього в травні туди купили люксовий мікроавтобус за 2 мільйони Hyundai Staria в топовій комплектації Business+ з купою класних фішок – шкіряний салон, звук Bose та красива підсвітку салону.» — написав депутат у ФБ та додав: «Я чесно не розумію, як можна робити укриття за 14 млн в Закарпатті, коли в Києві їх не вистачає.

Це приблизно 14 укриттів можна відремонтувати…»

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.