Киянка здала смартфон в популярний магазин техніки і стала жертвою шантажу (фото)

1104
Киянка здала смартфон в популярний магазин техніки і стала жертвою шантажу (фото)

У січні цього року киянка Вікторія Графська здала свій iPhone 6S на ремонт в сервісний центр «Цитруса» і стала жертвою шантажу.

Про це повідомляє видання AIN з посиланням на інформацію від брата дівчини Стаса Графського.

Повідомляється, що Вікторія здала свій смартфон на ремонт, але в сервісному центрі магазину їй відповіли, що телефон і дані з нього відновленню не підлягають. Дівчина вирішила здати свій iPhone в магазин, а отримані за нього кошти використати в сплату покупки нового смартфона.

Через півтора місяці після цього дівчина почала отримувати від невідомого чоловіка дзвінки та повідомлення в Viber з вимогою вислати пароль від iCloud. Коли дівчина відмовилася це робити, пославшись на те, що не пам’ятає пароля, невідомі почали погрожувати опублікувати особисті фото з її телефону. Пізніше вони виконали свою погрозу.

Киянка здала смартфон в популярний магазин техніки і стала жертвою шантажу (фото)

«Гроші вони не вимагали. Їм потрібен був доступ до її аккаунту, щоб повноцінно користуватися телефоном. Зараз його можна відв’язати і скинути без передачі їм пароля », – розповідає брат дівчини.

За словами хлопця, він намагався зв’язатися з керівництвом магазину, щоб вирішити дану ситуацію. Директор магазину повідомив йому, що питання залагоджено і клієнта більше не турбуватимуть, але з дівчиною зв’язалися ще раз, а потім розіслали її особисті фото за списком контактів. Також Стас стверджує, що один з топ-менеджерів мережі заявив в розмові, що постраждала «нічого не доведе».

В результаті інциденту дівчина подала заяву в поліцію, його зареєстрували в Голосіївському районному відділенні МВС 16 березня цього року.

дівчина подала заяву в поліцію

20 березня глава компанії «Цитрус» Віталій Кузнєцов публічно прокоментував дану ситуацію в своєму Facebook. За словами Кузнєцова, в ситуації винен один із співробітників сервісного центру, який продав смартфон дівчини на радіоринку в Дніпрі.

«Телефон, який перебував в сервісному центрі, був несанкціоновано вилучений його співробітником. Так як телефон був визнаний неробочим, його пропажа не була виявлена ​​вчасно. На непрацюючому телефоні зберігалася невидалена інформація колишньої власниці. Теж недбалий співробітник продав телефон на запчастини на радіоринку в Дніпрі. Після цього втоплений телефон був “відновлений” підприємцями з ринку і проданий невідомим особам, які опинилися непорядними громадянами і для зняття блокування iCloud вдалися до низькоморальних дій », – повідомив він.

На даний момент компанія готова передати смартфон колишньої власниці і працювати з правоохоронними органами для встановлення особи шантажиста.