Киянка повідомила, що невідомі в «Сирецькому Гаю» пиляють дерева (фото)

227
невідомі в «Сирецькому Гаю» пиляють дерева

У «Сирецькому Гаю», який розташовується в Шевченківському районі столиці, невідомі чоловіки пиляли ліс і вантажили поліна в фургон. Про це розповіла на своїй сторінці в Facebook Наталія Вишневська, пише Наш Київ.

Жінка звернула увагу на чоловіків тому, що в «Сирецькому Гаю» роботу може виконати лише «Зеленбуд», а у вихідні вони не працюють.

«На моє зауваження” що ви тут робите “я отримала добірний мат на свою адресу, при спробі зробити фото, загрози” забрати телефон “і загрози щодо застосування насильства. Але я не злякалася і зробила кілька фотографій з номером машини і інші. Поки орала на них і вони на мене, повз нас пройшло 7-10 дорослих чоловіків. І ніхто не зупинився. », – розповіла Наталія.

невідомі в «Сирецькому Гаю» пиляють дерева

Жінка викликала поліцію, але ті обіцяли приїхати тільки через годину. В результаті було складено заяву. Жінка при цьому скаржиться, що витратила на все занадто багато часу:

невідомі в «Сирецькому Гаю» пиляють дерева

«Хочу щоб у нас було як в Німеччині. Скинув по телефону номери машини і коротко про порушення і все. У мене ж ця історія зайняла час з 13.00 до 16.00. »