п`ятниця, 24 березня

Киян в метро залило водою через дірявий дах

У підземці радять в подібних випадках одразу ж повідомляти про проблему машиністу

У середу вранці деяким киянам довелося їхати у вагоні метро по Святошинсько-Броварській лінії з дірявим дахом, пише Сегодня.

Вагон метро – дірявий, як решето. Їхав від “Театральної” до “КПІ” – на одяг і голову капає вода з брудом. Це, звичайно не смертельно, але малокомфортно …”, – розповідає один з пасажирів.

Вода зі стелі капала на два ряди пасажирських місць, заливаючи і проліт між ними, і сидіння. На мокрі сидіння ніхто не сідав, люди обурювалися “комфорту” поїздки і стовпилися в тій частині вагона, де було сухо.

Киян в метро залило водою через дірявий дах

У Київському метрополітені в таких випадках радять скористатися переговорним пристроєм для зв’язку з машиністом і повідомити йому про проблему, що виникла в вагоні. Коли поїзд приїде на кінцеву, машиніст обов’язково перевірить стан вагона, виправить неполадку, а прибиральниця прибере наслідки потопу, і потім склад вийде на лінію чистим.

Киян в метро залило водою через дірявий дах

Швидше за все, цей поїзд вийшов з депо і потрапив під сильний снігопад, який засипав дах вагона, через що тала вода, яка змила пил, почала затікати у вагон. Зазвичай в таких випадках перекривають вентиляцію, але в цей раз вона була не перекрита“, – пояснили нам в метрополітені.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: