п`ятниця, 22 вересня

Крім барабанів, в столичні укриття хотіли купити китайські конструктори для дітей по 5500 гривень

Столичні чиновники втрапили у черговий скандал. Хто б дивувався, еге ж?! Цього разу журналісти розкопали, що управління освіти Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації збиралось закупити конструктори для гри та навчання в укриттях під час повітряних тривог на загальну суму 900,7 тис. гривень, інформує glavcom.ua.

Зокрема, йшла мова про придбання 113 наборів якогось китайського конструктора за ціною 5,5 тис. гривень за штуку та ще 390 наборів розвиваючого математичного конструктора від українського виробника по 690 грн. Відповідний договір було підписано 11 травня ц.р.

Однак 27 червня договір про закупівлю конструкторів раптом розірвали.

Причини скасування договору сторони не вказали, але цілком ймовірно, що це пов’язано з роботою тимчасової контрольної комісії з перевірки укриттів, яка виявила ряд порушень під час використання бюджетних коштів структурними підрозділами державних адміністрацій.

Цікаво, що контракт розірвали того ж дня, 27 червня, коли уряд оголосив догану меру Києва Віталію Кличку, голові КМВА Сергієві Попку та ще ряду київських чиновників через погану ситуацію з укриттями у столиці.

Раніше управління освіти Дніпровського району втрапило у гучний скандал під час закупівлі 300 шкіряних барабанів в укриття за 882 тис. грн.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.