Субота, 2 грудня

Конопляний марш свободи: в Києві пройде акція за легалізацію марихуани

Учасники Маршу свободи вимагатимуть легалізувати канабіс.

У суботу, 19 травня, біля будівлі Кабінету міністрів України пройде Марш свободи. Про це повідомляють організатори заходу.

Учасники акції вимагатимуть від уряду врегулювати законом обмежений контрольований доступ українських пацієнтів до лікування каннабісом і препаратами на його основі. А також будуть говорити про необхідність почати наукові дослідження компонентів канабісу.

«Уряд повинен вивчити потреби українських пацієнтів в якісних медичних препаратах на основі канабісу та врегулювати доступ до них усіх, хто потребує ефективного лікування. А також вирішити нарешті багаторічну проблему українських вчених і почати нарешті наукові дослідження канабіноїдів як анальгетиків та інших лікарських засобів, як того вимагає Стратегія державної політики щодо наркотиків », – заявив прес-секретар маршу Тарас Ратушний.

Організатори акції зазначають, що зазначені кроки дозволять побудувати експериментально гнучку економічну модель, а також отримати вітчизняним фармакологічним компаніям легальну сировину, оборот якого буде контролюватися державою.

До Маршу свободи можуть приєднатися всі, хто розділяє вимоги учасників акції. Вона відбудеться 19 травня перед будівлею Кабінету міністрів.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: